Жена уапсена во САД под сомнение дека си ги убила седумте деца (ВИДЕО)


Жена беше уапсена во САД под сомнение дека си ги убила седумте деца, соопшти полицијата.

0AA096772D39484F94B9ADB65E63A90AТриесет и деветгодишната Меган Хантсман, која живеела во држават Јута, каде живеела до пред три години, била приведена вчера.

Таа ги родила децата меѓу 1996 и 2006 година.

Во саботата сопругот на Хантсман, со кого се разделени пријавил во полиција дека го пронашол мртво своето дете.

Полицијата потоа открила уште шест трупа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1