Знаете ли колку се високи филмските ѕвезди? (Фото)


Кога ги гледаме на екранот сите изгледаат совршено. Висината не ја ни забележувате. На оваа фотографија е прикажано колку се всушност високи некои од најпознатите холивудски глумци.

308894_visina_f

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1