Силувал осумгодишно девојче, се обидел да ја силува и нејзината 15-годишна сестра


Валандовчанка на возраст од 41 година пријавила дека 55-годишен маж од село Пирава, во повеќе наврати во период од еден месец, ја силувал нејзината осумгодишна ќерка.

И нејзината втора ќерка која имала 15 години им раскажала на родителите дека истиот маж во неколку наврати се обидел истото да и го направи и на неа, но таа успеала да избега.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1