100 пати се покаја што ја викнала другарката на свадба (Видео)


Ова не се опишува – ова мора да се види. Поради пијаната другарка невестата заврши со крвав нос – невестава сигурно 100 пати се покаја што ја викнала на свадба 🙂

 

Андријана Станојовска

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1