13 новинарки на „ВЕСТ“ се соблекоа во борба против ракот


Тринаесет новинарки на дневниот весник „Вест“ и на порталот WWW.VEST.MK се соблекоа за специјалната фото-сесија за борба против ракот.

Фотографиите од сесијата ќе бидат објавени во роденденското издание на „Вест“ в петок, на петти јули, кога „Вест“ полни 13 години.

vest

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1