140 квадрати претседателски апартман со 100 ружи за Џенифер Лопез во Белград


Џенифер Лопез својот престој во Белград ке го помине во хотелот „Метропол“.На располагање ќе има 140 метри квадратни,во секоја соба ке има по 100 ружи

Лопез во вторник ќе го одржи долго ошекуваниот концерт во „Комбанк арената“. Пејачката сама го одбрала МЕТРОПОЛ , наведуваат српските медиуми.

-За Џенифер и нејзиното семејство подготвен е претседателскиот апартман од 140 квадрати кој има сала за состаноци и големо џакузи во бањата. Пред апартманот ќе има специјално обезбедување, а во секоја просторија ќе има по 100 бели рози, како што бараше Џенифер. Во овој апартман навремето биле сместени Софија Лорен, Елизабет Тејлор, Луј Армстронг, Кирк Даглас и Роберт Де Ниро -пишува соопштението од организаторот на концертот.

Лопез на белградската публика и порача да се подготви за експлозија на емоции и страсти, а се шпекулира дека таа со себе во Белград ќе ги донесе и нејзините деца, близнаците Макс и Ема и момчето Каспер Смарт

Андријана Станојовска

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1