16 годишна скопјанка веќе четврти ден е исчезната


Вчера попладе во 17,00 часот В.Ф. од Скопје, пријавила дека на 2 феврувару во 22,00 часот од дома во непознат правец се оддалечила нејзината 16-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1