20 год девојка ,,распорена,, во сексуална игра – во кома е


20 годишна девојка е доведена во болницата во Сплит со рапорена вагина и црева во беживотна состојба. Докторите во болницата биле шокирани од она што го виделе.

,, изгледаше како некој да ја раскомадал и кинел одвнатре, никој од нас ништо слично нема видено,, изјавил еден од докторите.

Несреќната девојка била и клинички мртва кога ја довезле, оживеана е со помош на реанимација, а потоа и оперирана. Операцијата траела цели 3 часа. Во моментов е во кома и е во животна опасност.

По пријавата од лекарите се ангажирала и полицијата и испитува како девојката ги добила овие грозоморни повреди. Првичните информации велат дека била во друштво на 5 колеги од факултет на забава во градот.

Полицијата ги пронашла и привела петмината, меѓу нив е и момче кое имал однос со масакрираната девојка. Тој изјавил дека сакал да ја задоволи со прстите, но тој опис не соодветствува со повредите на девојката.

Полицијата се сомнева дека таа е повредена со некаков предмет. Истрагата треба да утврди која е вмешаноста на останатите приведени.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1