Тепачка меѓу шофер на автобус и средношколка – Видео


 

Возачот на автобусот – жена се расправала со тинејџерката околу гласната музика. И наложила да ја исклучи но девојчето не сакало. По караницата настанала и тепачка.

сето тоа е снимено со мобилен телефон од останатите ученици во автобусот и снимката осамна на интернет. покрената е и истрага поради инцидентот. а возачот е суспендиран додека трае истрагата.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1