34 годишен маж имал полови односи со 13 годишна скопјанка


siluvano-devojka-1СВР Скопје поднесе кривична пријава против триесет и четиригодишен скопјанец, за сторено кривично дело „полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“.

Пријавениот подолго време бил во љубовна врска со 13-годишно девојче од Скопје,  а во март 2014 година во два наврати извршил полови дејствија над истата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1