ФОТО: Лудилото по Даниел Кајмакоски ги премина нормалните граници на однесување


Фотографијата која е споделена на „Твитер“ ја вознемири јавноста.
„Беше малку болно, но се надевам дека ти значи“, напиша девојчето на фотографијата на која се гледа како со крвави рани го испишала името на Кајмакоски.
Пејачот сѐ уште нема никаков коментар за гестот на младата девојка, на која твитерџиите и понудија телефонски броеви од неколку психијатриски болници, пишува Република.
daniel
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1