Ајде обидете се да го прочитате името на олимпиецов !?!?


Спортските новинари имаат мака при известувањето на овие олимписки игри.

Освен што се преку 10.000 спортисти за кои треба да се известува, некои од нив навистина им задаваат главоболка. Како овој спортист со малку подолгичко презиме 🙂

Ајде вие обидете се да го прочитате наглас ова презиме ?!?!

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1