Ајкули пливаат покрај галијата во Вардар (видео)


Покрај галијата во центарот на Скопје се појавија и ајкули, па со право сега очекуваме следното издание на Пиратите од Карибите да се снима токму кај нас… 🙂Screenshot_150

ZaZabava.com

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1