Апсења во скопски Карпош!


Најмалку три лица се уапсени попладнево во скопски Карпош.

Според првичните информации од полицијата се случило нарушување на јавниот ред и мир по што интервенирале полициските екипи.

Приведените лица се однесени во полициската станица во Карпош

policija nokj

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1