АУДИО: Заев ја објави бомбата на YouTube – ова се разговорите!


Откакако денеска на пресконференција Заев зборуваше за криминал и прислушкување на граѓните на YouTube објави снимка. zaev sudenje 2

Повеќе информации што беше обелоденето на прес конференцијата на СДСМ и Заев на следниот линк

Заев: Власта прислушувала 26.000 граѓани – прислушувани и Ставревски и Јанкуловска

С
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1