Бабичка со гол стриптизер го прослави 100-тиот роденден (Видео)


doris-260x156Бабичка од Британија на  уникатен начин си го прослави 100 тиот роденден

Дорис Дехидри уживала во настап на млад стриптизер,пред роденденската торта со 100 свеќички.

Видеото заврши на Јутјуб, а енергичноста на оваа баба предизвика насмевка кај илјадници луѓе.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1