Бајага и Инструктори на бесплатен концерт во Скопје


По повод денот на општината Карпош, Бајага и Инструктори најавуваат бесплатен концерт кој ќе се одржи на плоштадот Делфина во Владе. Концертот е закажан за 3-ти Ноември со почеток од 20 часот.

Screenshot_115

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1