Благица, најголемата љубов на Тоше Проески се омажи (фото)


Манекенката Благица Мицова, која јавноста ја знае како најголемата љубов на Тоше Проески се омажи.

Нејзиниот избраник е Виктор Ристовски, брат на министерот за образование Спиро Ристовски.

Инаку Благица е во блажена состојба, па семејството Ристовски оваа година ќе го добие новиот член на семејството.

hitportal-blagica-1

hitportal-blagica-2

hitportal-blagica

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1