Бред не ја сака Анџелина, со неа само поради децата


Видовитиот Рон Бард (54) вели дека ја предвидел врската меѓу Пит и Анџелина, а сега тврди дека холивудскиот актер воопшто не е заљубен во својата вереница.bred i andjelina

 

Како што вели тој, Бред Пит со Анџелина Џоли (39) се чувствува попречено, но поради добробитот на нивните шест деца тој ќе остане со неа. Освен тоа актерот не сака повеќе да и наштети на својата слика во јавноста.

Видовитиот Рон тврди дека 50-годишниот Пит се уште е заљубен во својата прва сопруга Џенифер Анистон (45).

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1