Брука: Полицајци не можеле да обијат врата, па дилерот им отворил (Видео)


officer0Акцијата на турската специјална единица „Гром“, против еден нарко дилер, стана вистински хит на интернет, но не на нивна радост

Овие момци вооружени до заби, цела минута се обидуваа да обијат врата од куќата во која живее еден дилер, за на крајот, осомничениот сам да им отвори.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1