Бугарка „крши“ пениси за време на секс, 13 во болница


За една година 13 пациенти се јавиле во болница во „франктура на пенисот“ во Софија. Во 3 од случаите е утврдено дека учество имала една иста девојка.

98443-penisБугарските медиуми пишуваат дека станува збор за извесна Јоана Л. од Софија која своите бруталности ги признала и пред лекарите, а се покажало и дека девојката е нимфоманка.

При последниот случај таа го придружувала партнерот во болница и детално им објаснила на лекарите како се случила болната фрактура.

Лекувањето кај мажите по ваквата фрактура трае од три до шест месеци.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1