Странски агенти поседуваат секс-снимки на српски министри


На чело на пирамидата на елитни проетитутки се две жени. Едната е поранешна сопруга на еден од водачите на „земунскиот клан“, додека другата е сопруга на познат бизнисмен.

seks

Српската полиција почна истрага за елитната проституција  во кои учествувале познати личности од естрадниот свет. Српскиот портал  „Курир“ објави дека полицијата во текот на истрагата дошла до шокантни откритија и докази дека странски безбедносни служби поседуваат порно – снимки на познати српски дами, пеачки и водителки, како и поедини политичари, меѓу кои и министри.

На чело на пирамидата на елитни проетитутки се две жени. Едната е поранешна сопруга на еден од водачите на „земунскиот клан“, додека другата е сопруга на познат бизнисмен.

Тие две според оперативните податоци, ги доставиле компромитирачките снимки, на кои политичари од минатиот, но и од сегашниот состав на српската влада имат секс со познати естрадни личности.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1