Човекот е музичар, а инструмент му се женски задници (ВИДЕО)


Жорж Перез е тапанар но неговите инструменти се разликуваат од оние на неговите колеги. Тој свири на женски задници.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1