Дани стана плавуша – плукната Никол Кидман (Фото)


Дани Димитровска отиде во русокоси.  Нејзиниот нов имиџ е дело на фризерот и стилист Даниел Николовски, кој успеал да ја трансформира пејачката, која откако објави фотографија на Фејсбук, собра еден куп позитивни коментари, меѓу кои и оној дека е како холивудската актерка Никол Кидман, која е препознатлива по убавиот тен, сините очи и русата коса.

dani plavusa

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1