Делчево: Пронајдени снимки на малолетнички и од други локации


Истрагата на делчевската полиција утврдила дека, освен направените снимки во женската гардероба од гимназијата, делчевчанецот со мобилниот снимал малолетнички како се пресоблекуваат и на други
локации.delcevo policija pedofil

­ Истиот снимал и во соблекувалните од делчевскиот Градски базен во текот на летото во 2014 година, дополни Панајотова.

Oвој случај со манијакалните наклоности на нивниот сограѓанин, ја шокира делчевската јавност.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1