Џаро влегува во реалното шоу- Фарма


Познатиот менаџер од Скопје ќе стане реалити ѕвезда на телевизија и ќе направи спектакуларно шоу, пренесуваат српските медиуми. Од телевизија Пинк потврдиле дека Велибор Џаровски- Џаро ќе влезе во реалното шоу.djaro

Telegraf.rs го опишува како харизматична личност, која се очекува да направи големо шоу на “Фарма”. Потсетува дека Џаро требало да влезе во Гинис, бидејќи успеал да среди фудбалски меч да заврши со резултат 134:0.

Тој беше менаџер на Чола, Мишо Коваќ, Оливер Драгојевиќ и никогаш не криел дека целта му е секогаш да дојде до пари, пишува Telegraf.rs

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1