Џенифер Анистон ќе остане без пари? Дала полномошно дечкото да и располага со сметките


 

Justin Theroux некако успеал да ја наговори актерката да му потпише полномошно со кое му дозволува тој да располага со парите од нејзините банкарски сметки. Џенифер потполно му верува – изјавил близок пријател.

Америкнската актерка е во врска со 40 годишниот Therouxom година и половина. Анистон која има 43 има огромно банковно салдо кое се брои во милиони. Сега парите кои т ги заработува ќе си ги троши и нејзиниот дечко. Немора веќе да бара од неа или да чека подароци. Е сега зависи од тоа колку е алчен или не е. Ако е остна Анистон без пари на сметките.

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1