Долг од 300 евра- причина за убиството во Ѓорче Петров?


Според најновите неодицијални информации на Пресс24, 38-годишниот скопјанец Ненад Добраниќ синоќа завршил со прострелна рана во главата, откако во него пукал пријател поради наводен долг од 300 евра.

Соседите и пријателите на убиениот Ненад се во шок и велат дека тој добро се познавал со убиецот кој бил возач во едно од јавните претпријатија.

Полицијата го истражува случајот, а овие информации сеуште не се потврдени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1