Драма во Х Фактор: Натпреварувачка се онесвести на бината, снимањето прекинато (ВИДЕО)


За време на снимањето на „Х Фактор“ се случи вистинска драма, кога на Катарина Симиќ една од натпреварувачките и се слошило на бината па се онесвестила.

Katarina-Simic-X-Factor-620x350

Снимањето веднаш било прекинато, а први за помош реагирале Жељко Јоксимовиќ и Тончи Хулиќ.

Zeljko-Joksimovic-i-Tonci-Huljic-X-Factor-670x1005-420x630

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1