Две жени, една од Струга, друга од Гази Баба исчезнале


Вчера во полициската станица во А.Х.(41) пријавил дека дена пред тоа од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Ш.Х.(32).policija grb oznaka

И во полициската станица во Гази Баба во Скопје, Џ.А. (49) вчера пријавил дека уште на 9 април во непознат правец се оддалечила неговата сопруга С.А.(51).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1