Емина Јаховиќ во дует со секој од своите кандидати (Видео)


x-factor-x-faktor-pr-slika-1389729820-427789Босанската пејачка Емина Јаховиќ ги покани трите момчиња од нејзината група од „Икс-фактор“ во шоуто кај Огнен Амиџиќ.

Пеејќи во дует со секој од нив, Емина им направи одлична промоција на кандидатите Харис Чато, Алекса Перовиќ и Лукијан Ивановиќ во „Ами Џ“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1