ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Хорор по операција за силикони во задникот


tekuci-silikon-1385249636-402013На видео кое се појави на интернет, девојка покажува со каков проблем се соочува откако настанала страшна грешка во вметнувањето силиконски импланти во нејзиниот задник.

Сега, таа буквално може да си ги мрда и да ги врти, што изгледа многу морничаво.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1