Емотивно збогување на сопругата на Драган Николиќ


Актерката Милена Дравиќ со емотивни зборови се збогуваше со сопругот Драган Николиќ, кој почина на 11-ти март на 73 години.-Отиде мојот драг, отиде мојот сакан, мојот прекрасен сопруг, мојот Драган, мојот Гага. Негова Милена, напиша таа во некрологот за својот сопруг.dragan-nekrolog-640x432

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1