ЕВН праќа сметки и на ,,непознат потрошувач,, Фото


 

Е ова е веќе за плачење, а не за смеење. Ај што се зголеми цената, ај што МТВ испрати сметки за сите до трето колено во семејството – сега и нов гаф.

На социјалнита мрежа кружи фотографија од плико – сметка на ЕВН и се би било нормално доколку сметката не е упатена до ,,НЕПОЗНАТ ПОТРОШУВАЧ,,

Што доколку ,,непознатиот потрошувач,, не ја плати сметката? Кого ќе тужат? Ова му доаѓа исто кога МВР гони непознат сторител 🙂

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1