Феликс им се заблагодари на Фејсбук фановите – Видео


Откако влезе во историјата како човекот кој го проби звучниот ѕид Феликс вчера не заборави да им се заблагодари на своите фејсбук фанови.

,,Ви благодарам, вие исто така бевте значаен дел од оваа мисија за која се подготвував 5 години, благодарам што бевте со мене и што ми дававте поддршка,, им рече Феликс на фановите.

на фотографијата е Феликс со неговата мајка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1