ФОТО: Автомобил се заби во сообраќаен знак


Сообраќајна несреќа се случи попладнево на автопатот Скопје- Велес.Автомобил од марката Фолксваген Венто се заби во сообраќајните знаци на излезот од автопатот кај Велес.

Фото:Курир

Фото:Курир

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1