ФОТО: Благица Павлоска си го облекла фустанот наопаку!


Погледнете како треба да се носи фустанот кој Благица гордо го носеше на Новогодишната емисија во Сител Телевизија

Фото – ЗаСе

Blagica

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1