ФОТО: Бранко направи хаос пред влада!!!


Невремето кое беше најавувано за синоќа, попладнево пристигна во Скопје.

Еве какви се штетите од невремето пред Владата на Република Македонија.

Фото: Медиа

50000b-520x29 50000465345345

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1