Фото: Децата во 4-то одд учат дека имаме 1000 евра плата – па кажете дека нема пари после


Фотогтрафијата ја исрати читател на Press24. Станува збор за лекција од учебникот по општество за 4 одделение.

Фото – Прес 24

do_0

 

do1

do2

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1