ФОТО: Гол Кинез со огромен крст на грбот трча низ кинеските улици


Ли Бинџан од Кина неодамна е забележан како трча по улиците на Пекинг сосема гол, само со крст на својот грб. Почнал минатиот месец во Пекинг како сосема гол најпрво вози скутер, а потоа и шета со крст на својот грб.

– Прво го правев од досада, потоа се јави потреба кај мене да го правам ова, вели младото момче од Кина.

kiney2

goli-kinez

kiney

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1