ФОТО: Гол отпоздрав – фејсбук група со голи фотки за поддршка на Принцот Хари


Околу 12.000 луѓе се веќе членови на новоформираната група на фејсбук со наслов ,, гол отпоздрав за поддршка на Принцот Хари.

Членовите поставуваат голишави фотографии на кои со армиски поздрав ја изразуваат својата поддршка до принцот откако сите му се нафрлија по обелоденувањето на неговите голи фотографии од Лас Вегас.

Дури се доведе во прашање и воената кариера на Принцот Хари. Оставете го човекот на мира – е пораката од членовите на групата. Иако не сите членови имаат храброст да постават фотографии сепак поголем дел од нив на овој начин му ја даваат поддршката на принцот кој само сакаше да се забавува во Лас Вегас.

Ова е групата за гола поддршка на Хари – https://www.facebook.com/groups/336283586466687/

Tags: , , , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1