ФОТО: Каков воздух дишат жителите на скопски Карпош !!!


Топлификација во Тафталиџе редовно во зимскиот период ги гуши скопјани. Погледнете колку чад испушташе топлификација вчера во 15:30 .

Фото – ЗаСе

 

vozduh-1-640x480

vozduh-2-640x480

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1