Фото: Лени не се секирај што не идеш во Скопје – топ си поминавме со Цеца и Брена


 

 

По откажувањето на концертот на Лени Кравиц во Скопје оваа фотографија се појави на фејсбук.

На пост дека Кравиц жали што нема да одржи концерт во Скопје  нашинец во коментар вели 🙂

,, без гајле биди, јако поминавме со Цеца и Брена годинава, доста ни е од концерти во МК. Да се олабаиме малку уште не дрма еуфоријата,,

Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1