ФОТО: Македонскиот поп кој ги освои социјалните мрежи


На „Водици“ секогаш се случува по нешто интересно.

Овој пат, интернетот го освои еден поп.b7tytpxiaaet4of

Според коментарите под фотографијата се работи за Александар Димитријов кој што публиката како запозна како еден од финалистите на изборот за музички таленти во 2003-тата година, тогашeн студент на Теологија.

Press24

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1