ФОТО: Морска сирена пронајдена во Турција


Низ социјалните мрежи веќе неколку дена кружат мистериозни фотографии на морска сирена, за која се вели дека е пронајдена во близина на Турција.
Овие фотографии предизвикаа бура од коментари на социјалните мрежи.
Дел од корисниците се сомневаат во веродостојноста на овие фотографии, но дел од нив веруваат дека тие се реални и дека сирените навистина постојат.
Погледнете ги добро следните фотографии.  Дали станува збор за одлична фотомонтажа или, пак, нешто друго, одлучете самите.
sirena
strht
aesth
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1