Фото: Најчудни сообраќајни несреќи – како ли успеале


Ова се фотографии од цел свет – најбизарни и најчудни сообраќајни несреќи. Автомобили на кров, на дрво и каде ли уште не – погледнете ја фотогалеријата.

 

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1