Google секаде со вас – па и во WC (Фото)


Нема коментар за фотографијата – инвентивноста на производителите и желбата за брза продажба ги тера на се – Google секаде со вас – па и во WC 🙂

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1