Tag Archives: wc

Зошто „цупкаме“, кога ни се оди во WC?

Пиење на течности особено на високи температури е нормално и добро, за да успееме нормално да функционираме без последици по здравјето, за време на жешките летни денови.

______________________________________________________________________________________________________

Google секаде со вас – па и во WC (Фото)

Нема коментар за фотографијата – инвентивноста на производителите и желбата за брза продажба ги тера на се – Google секаде со вас – па и во WC 🙂

______________________________________________________________________________________________________

Кока Кола за блескаво чиста WC – школка!

Доколку никако не можете да им одолеете на газираните пијалоци како Кока Кола, можеби ќе се замислите за тоа кога ќе дознаете што тие прават во вашиот организам откако ќе се обидете токму со овој сок да отстраните бигор и нечистотија и тоа не било каде туку во вашата WC школка. Клучот лежи во фосфорната […]

______________________________________________________________________________________________________

Затвореник во Шутка фатен среде секс во затворското WC

Полицаец од затворот во Шутка морал да тропа на вратата на тоалетот во притворното одделение за да го прекине затвореникот кој неможел да издржи, а да не води љубов со својата свршеница која дошла во посета.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Ги соблекле гаќите во знак на протест

Невообичаен протест во Австралија. Поради недостаток на јавни тоалети, мештаните на Аделаида, ги земале работите во свои раце. Донеле Wc школка на плажа, ги соблекле гаќите и седнале на нејзе. Видеото го обиколи светот, а властите веќе реагираа на оваа постапка.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Бил Гејтс нуди нов пристап кон тоалетните школки

Ова не се тоалетни школки на кои сме навикнале. Овие освен основната функција имаат и многу други кои се полезни и интересни.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Со Кока Кола најубаво се чисти WC школка !!!!!

Наместо да користите тешки и скапи хемикалии кои се и опасни дали сте знаеле дека тоалетот најубаво се чисти од каменец со КОКА КОЛА !?!?!?

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Досадна WC школка – алал да ви е ако успеете да си завршите работа

Аудио уредот со порака вградена во јавнте тоалети во неколку земји ги изненади голем број на мажи.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1