Фото: Објавена снимката од шпанската политичарка како мастурбира


Снимката на која пратеничката во градската општина во шпанскиот град Лос Хебенес, излезе во јавност.

Политичарката Olvido Ormigos Karpio на снимката се самозадоволува, а поради овој скандал поднесе оставка и се повлече целосно од медиумите и јавниот живот.

Таа изјавила дека објавувањето на оваа снимка е напад на нејзината приватност, а оставката ја поднела од почит кон семејството и партијата.

Оваа секси политичарка по струка е наставничка, мајка е на две деца и беше една од 6 те пратеници на социјалистичката партија во градската општина во Los Hebenes.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1