ФОТО: Отишла во Турција на евтина пластична операција – еве што добила за парите


Во потрага по евтин начин да ја задржи младоста, една жена од Велика Британија отишла до Турција да направи пластична операција.

Сакала да се разубави, но за 56-годишната Белинда од Англија операцијата во својата земја ќе ја чинело премногу.89322plasticna-operacija4630x0
Таа одлучила да изврши операција во Турција, каде би ја чинело многу помалку. Очекувањата биле преголеми, а следело вистинско разочарување, бидејќи операцијата не го имала посакуваниот ефект.
Не само што кожата на лицето не и била затегната, туку и останале и лузните после операцијата.89323plasticna-operacija22630x0
За да го врати претходниот изглед Белинда морала да направи уште една операција, но и таа не била доволна па затоа следувале серија операции за да додје до посакуваните резултати.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1